Ocenění studující z FSS prezentovali své bakalářské práce na Konferenci I. A. Bláhy

V pátek 13. října se v aule konal druhý ročník Konference I. A. Bláhy, kde ocenění studující prezentovali své bakalářské práce mladším vrstevníkům, aby ukázali, že i výzkum je nedílnou součástí studia na vysoké škole.

24. 10. 2023

Konference I. A. Bláhy je určena středoškolským studentům a studentkám, přičemž se v tomto formátu představila podruhé. Aulu FSS letos zaplnila nejen brněnská gymnázia, ale i zájemci z Velehradu či Uherského Hradiště. Ve třech tematických blocích si poslechli prezentace z většiny studijních programů, a získali tak vhled do rozmanitosti, jakou fakulta dokáže nabídnout nejen na poli vědy. K prezentacím přidali svou úvodní řeč mluvčí z řad vyučujících, kterým tímto děkujeme za inspirativní příspěvky.

Pro oceněné bakalářské prezentující byla konference příležitostí představit svou práci mladšímu publiku, zatímco pro účastníky to bylo mnohdy první setkání s konferenčním formátem. Visačky se jménem a coffee break celou konferenční atmosféru dokonale podtrhly.

Podívejte se na fotogalerii z letošní Konference I. A. Bláhy: