Zapojte se do výzkumu participativního bydlení

Bydlení je stále nedostupnější - dá se s tím něco dělat? Chcete se na řešení podílet? Věděli jste, že FSS je hlavním řešitelem projektu Technologické agentury ČR o participativním bydlení? Zapojte se do výzkumu participativního bydlení a věnujte zhruba 15 minut vyplnění dotazníku.

21. 11. 2022

Vyplnit dotazník

Kromě workshopů a spolupráce s městy výzkum zkoumá také, co by lidé chtěli v rámci svého bydlení sdílet a jak by chtěli spolupracovat, aby ušetřili náklady a zlepšili kvalitu a udržitelnost bydlení. Výsledky využiji pro tvorbu manuálu pro zájemce o participativní bydlení a metodiky pro obce a státní správu.

Výzkum je podpořený Technologickou agenturou ČR a podílejí se na něm výzkumníci a výzkumnice z Masarykovy univerzity, Českého vysokého učení technického, Sociologického ústavu AV ČR, Arniky a Technické univerzity v Liberci.

Více informací o projektu a participativních formách bydlení naleznete na webu: https://participativnibydleni.cz/