Atrium FSS rozkvetlo. Na akci Otoč kytku se vyměňovaly pokojovky i řízky

První ročník květinového swapu Otoč kytku přinesl v úterý 28. března kousek jara do Atria Fakulty sociálních studií. Studující i zaměstnanci a zaměstnankyně fakulty přinesli přebytečné pokojové rostliny, řízky, listy, zkrátka jakékoliv výpěstky, které si pak ostatní mohli odnést domů.

29. 3. 2023

Ať už to byl rýmovník, fíkus nebo fialka, své nové majitele našly díky akci desítky rostlin, které budou růst nejen na oknech po celém Brně, ale také v samotných kancelářích zaměstnanců fakulty. Někteří z nich totiž přišli nejen rostliny darovat, ale také se porozhlédnout po nových přírůstcích. Podívejte se, jak to na prvním ročníku Otoč kytku vypadalo, a zastavte se příště také!