Balík znovu děkanem FSS MU

Akademický senát Fakulty sociálních studií zvolil děkanem na období 2023-2027 Stanislava Balíka. Profesor politologie tak úspěšně obhájil svou funkci i pro další období. Do funkce jej na návrh senátu jmenuje rektor Masarykovy univerzity.

3. 4. 2023

Z jedenáctičlenného senátu se pro jeho znovuzvolení v tajné volbě vyslovilo 8 členek a členů, 2 odevzdali prázdný volební lístek, jeden byl z jednání omluven. Do svého týmu si Stanislav Balík již před volbou vybral Adélu Souralovou (proděkanka pro studium), Blanku Plasovou (proděkanka pro internacionalizaci a záležitosti studentů), Veroniku Veličku Zapletalovou (proděkanka pro komunikaci), Víta Hlouška (proděkan výzkum a doktorské studium) a Davida Šmahela (proděkan pro strategii a rozvoj).

Jemu i celému týmu přejeme hodně štěstí a úspěchů!

Článek v magazínu M