Ceny Inocence Arnošta Bláhy získalo 11 studujících

Fakulta sociálních studií udělila Ceny Inocence Arnošta Bláhy za nejlepší bakalářské práce 11 studentům a studentkám.

7. 4. 2021

Držiteli ocenění Inocence Arnošta Bláhy se stalo jedenáct studentů a studentek. Stipendium I. A. Bláhy se uděluje každoročně za mimořádné bakalářské práce, které nominují vedoucí kateder za jednotlivé studijní programy.

V roce 2021 byli oceněni tito studenti a studentky za své bakalářské práce, které jsou dostupné na hypertextovém odkazu:

Julie Vinklová: Fenomén guru a využívání nových médií (vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Petra Mlejnková, Ph.D., program: Bezpečnostní a strategická studia)

Eduard Převlocký: Pirate Parties of Europe: Built to Last or Destined to Crumble? (vedoucí práce: prof. PhDr. Vít Hloušek, Ph.D., program: Evropská studia)

Eva Čivrná: Depressionista: role nemocného perspektivou genderu (vedoucí práce: doc. PhDr. Iva Šmídová, Ph.D., program: Sociologie)

Nikoleta Nemečkayová: The Role of the Uyghur Minority in Sino-Turkish Relations (vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Vladimír Bízik, program: Mezinárodní vztahy)

Václav Šmatera: Analýza postojů politických stran a hnutí při přijímání novely insolvenčního zákona (vedoucí práce: Mgr. Aneta Pinková, Ph.D., program: Politologie)

Simona Galbavá: Vliv ostrakismu na sociálních sítích na reflexivní a reflektivní reakce uživatelů (vedoucí práce: doc. Mgr. et Mgr. Hana Macháčková, Ph.D., program: Psychologie)

Natálie Lošková: Studentská mobilita jako rituál přechodu (vedoucí práce: doc. Mgr. et Mgr. Adéla Souralová, Ph.D., program: Sociální antropologie)

Karel Němeček: Internet memes as reservoirs of meaning: Interpreting the Doomer (vedoucí práce: Dr. Werner Binder, program: Sociologie)

Natálie Sabolčiková: Profesionální hranice pomáhajících pracovníků výchovných ústavů (vedoucí práce: PhDr. Monika Punová, Ph.D., program: Sociální práce)

Dalibor Máslo: Význam dobrovolnictví a strategie náboru a udržení dobrovolníků u vybraných organizací poskytujících sociální služby (vedoucí práce: PhDr. Pavel Horák, Ph.D., program: Veřejná politika a lidské zdroje)

Hana Tománková: Mediální reprezentace Grety Thunberg v internetovém periodiku Reflex.cz (vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Kateřina Kirkosová, Ph.D., program: Mediální studia a žurnalistika)

Všem oceněným studentům a studentkám gratulujeme!

Přehled všech článků