Kandidatury a volby do Akademického senátu FSS MU 2021

15. 8. 2021

Funkční období stávajícího Akademického senátu FSS MU se blíží ke konci, proto jsou vyhlášené volby na obsazení šesti mandátů ve volební skupině akademických pracovníků/ic a pěti mandátů ve volební skupině studentů/ek.

Sběr kandidátů a kandidátek

V termínu od 16. srpna do 1. října 2021 (do 12:00) běží lhůta na sběr kandidátek.
Písemné oznámení kandidatury se podává elektronicky (e-mailem) na adresu volkom@fss.muni.cz. Písemné oznámení kandidatury musí být odesláno z univerzitní/fakultní emailové adresy a musí obsahovat:
(a) označení volebního obvodu, v němž se volby konají;
(b) příjmení, jméno a univerzitní číslo osoby (UČO) kandidáta/ky;
(c) datum podání návrhu.

K podávání návrhu kandidatury se používá tento formulář, který kandidát/kandidátka připojí k e-mailu oznamujícímu kandidaturu. Oznámení kandidatury uloží kandidáti rovněž do příslušné složky na Dokumentový server Informačního systému Masarykovy univerzity. Kandidáti a kandidátky mohou připojit svůj volební program.

Volby do Akademického senátu FSS MU

Termín konání voleb do AS FSS MU byl stanoven od pondělí 11. října 2021 8:00 do čtvrtka 14. října 2021 9:00
Volební komise byla ustavena ve složení: Mgr. Mikuláš Černík (předseda volební komise), Mgr. Monika Brusenbauch Meislová, Ph.D., Mgr. Otto Eibl, Ph.D., doc. Mgr. Vratislav Havlík, Ph.D. a Katarína Kováčová.
Volby budou probíhat elektronickou formou v Informačním systému MU v aplikaci E-volby.

Oficiální usnesení o vyhlášení voleb do AS FSS MU najdete na stránkách Akademického senátu FSS MU.

Přehled všech článků