Laureáti a laureátky Cen děkana za rok 2021

26. 4. 2021

Laureátky a laureáti Ceny děkana FSS MU byli v roce 2021 oznámeni na Dni fakulty 22. dubna 2021. Oceněni byli celkem 4 akademičtí pracovníci/ice a 4 studující. Níže naleznete jména laureátů a laureátek cen a také krátké video s oceněnými.

Všem oceněným gratulujeme a děkujeme za jejich vynikající akademickou činnost.

prof. PhDr. Lubomír Kopeček, Ph.D.

Cena děkana v oblasti výuky a vzdělávání

Získává ocenění za kvalitní výuku hodnocenou pozitivně nejvíce studujícími ve studentské anketě.

Mgr. Monika Brusenbauch Meislová, Ph.D.

Cena děkana v oblasti výzkumu

Získává ocenění za systematický mezinárodní excelentní výzkum v oblasti dopadů Brexitu na mezinárodní politiku a jeho publikování v prestižních zahraničních časopisech.

Christian Kimmich, Ph.D., M.Sc.

Cena děkana v oblasti výzkumu

Získává ocenění za excelentní publikace a nadstandardní projektovou aktivitu.

Mgr. Jitka Navrátilová, Ph.D.

Cena Iva Možného v oblasti společenského přínosu

Oceněná dokázala mimořádným způsobem propojit řešení svého výzkumného projektu s názvem Rodičovství za mřížemi, a prezentaci oboru Sociální práce, prezentaci katedry SPSP a v neposlední řadě prezentaci FSS.

Jaroslav Sýkora

Cena děkana pro vynikající studenty bakalářského studia

Získává ocenění za vynikající studijní výsledky a aktivitu v rámci studia.

Bc. Petr Uhlíř

Cena děkana pro vynikající studenty magisterského studia

Získává ocenění za nadstandardní tvůrčí, pedagogické a reprezentační aktivity spojené s fungováním televizí Studex TV a MUNI TV.

Evangeline Moore

Cena děkana pro vynikající studenty anglických studijních programů

Získává ocenění za vynikající studijní výsledky a aktivitu v rámci studia.

Mgr. Michal Tóth

Cena děkana pro vynikající studenty doktorského studia

Získává ocenění za výtečné studijní, výzkumné a publikační výsledky a široké portfolio akademických aktivit.

Video s laureáty a laureátkami Cen děkana

Ocenění odpovídají na otázky, co je motivuje k práci, co se jim vybaví, když se řekne FSS, co jim na FSS během pandemie nejvíce chybí nebo čím chtěli být, když byli malí.