Sérii debat zakončilo téma (ne)viditelných dopadů

Čtvrtá a zároveň poslední debata ze série Ruská invaze na Ukrajinu očima FSS se konala 23. března, v atriu. Odbornice a odborníci tentokrát debatovali o energetické budoucnosti Česka, environmentální situaci příštích let, zamrzlých konfliktech v postsovětském prostoru i o pohledu společnosti na uprchlíky.

26. 3. 2022

O tom, jaké bude mít invaze následky, debatovali čtyři hosté. Za katedru mezinárodních vztahů a evropských studií přišla doktorka Zinaida Bechná a docent Jan Osička, z katedry sociologie docent Csaba Szaló a dále doktor Mojmír Vlašín z katedry environmentálních studií. Debatou provázel moderátor první debaty a student mediálních studií a žurnalistiky Jiří Svoboda.

Během těchto čtyř debat v atriu diskutovali experti a expertky ze všech sedmi kateder fakulty. Ať už jste debaty sledovali osobně nebo online, děkujeme vám za účast a budeme se na vás těšit při nějaké další fakultní akci. Pokud jste debaty nestihli, na záznamy se můžete podívat na fakultním Facebooku i Youtube