Volby do Akademického senátu MU

V termínu 23. až 30. listopadu 2020 probíhají volby do dvou komor Akademického senátu MU pro funkční období 2021–2023. Hlasování probíhá v Informačním systému MU, v aplikaci E-volby.

24. 11. 2020

Volby do Akademického senátu MU proběhnou prostřednictvím aplikace E-volby v Informačním systému MU ve dnech 23. 11. – 30. 11. 2020. Volí se zvlášť členové AS MU z řady akademických pracovníků a z řady studentů.

Kandidáti do obvodu akademických pracovníků

Voleni budou tři členové AS MU a dva náhradníci. Při hlasování mohou akademičtí pracovníci a pracovnice vybírat z těchto kandidátů a kandidátek:

1. PhDr. Markéta Horáková, Ph.D. (KSPSP FSS MU)
2. Mgr. Josef Kraus, Ph.D. (KPol FSS MU)
3. doc. Mgr. Tomáš Řiháček, Ph.D. (KPsych FSS MU)
4. doc. PhDr. Iva Šmídová, Ph.D. (KSoc FSS MU)
5. doc. PhDr. Tomáš Vlček, Ph.D. (KMVES FSS MU)

Kandidáti do obvodu studentů

Voleni budou dva členové AS MU a dva náhradníci. Při hlasování mohou studující na FSS vybírat z těchto studentských kandidátů a kandidátek:

1. Bc. Patrik Cibere (stud FSS MU, PrF MU)
2. Bc. Daniel Jirků (stud FSS MU)
3. Bc. Tina Mizerová (stud FSS MU, PrF MU)
4. Sithabiso Moyo (stud FSS MU)
5. Jan Peškar (stud FSS MU)
6. Radka Rybnikárová (stud FSS MU)
7. Jakub Šindelář (stud FSS MU)

Diskusi s kandidáty a kandidátkami do Studentské komory AS MU najdete v IS na tomto odkaze.

Volební programy kandidátů a kandidátek jsou k dispozici v aplikaci E-volby.

Kandidáty a kandidátky můžete volit zde