Výsledky voleb do Akademického senátu FSS MU

Dne 14. 10. v 9:00 skončila lhůta, kdy bylo možné hlasovat pro kandidující do obou komor AS FSS MU. Nově bylo obsazeno 6 mandátů do akademické komory a 5 mandátů do komory studentské.

15. 10. 2021

Volební komise konstatovala, že ve volbách na obsazení šesti mandátů v Akademickém senátu Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity ve volebním obvodu akademických pracovníků, které se konaly od 11. října 2021 08:00 do 14. října 2021 09:00, byli zvoleni:
Irena Kašparová, M.A., Ph.D.
Mgr. Kateřina Fridrichová, Ph.D.
doc. PhDr. Věra Stojarová, Ph.D.
doc. Mgr. et Mgr. Oldřich Krpec, Ph.D.
PhDr. Pavel Horák, Ph.D.
PhDr. Aneta Pinková, Ph.D.

Volební komise konstatovala, že ve volbách na obsazení pěti mandátů v Akademickém senátu Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity ve volebním obvodu studentů, které se konaly od 11. října 2021 08:00 do 14. října 2021 09:00, byli zvoleni:
Anna Literová
Jan Albrecht
Markéta Tereza Piáčková
Shengyue Wang
Martin Veselý

Blahopřejeme zvoleným senátorům a senátorkám!

Protokol o výsledku voleb do komory akademických pracovníků Protokol o výsledku voleb do komory studentů