Den otevřených dveří na Fakultě sociálních studií MU

Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity srdečně zve zájemce o studium v akademickém roce 2022/2023 na den otevřených dveří, který se uskuteční v pátek 21. a v sobotu 22. ledna 2022.


Pořadatel
Fakulta sociálních studií
Další informace, fotografie nebo videa k události
https://www.fss.muni.cz/pro-uchazece/vyberte-si-studium/dny-otevrenych-dveri

Květen 2022

19. 5.
20. 5.

8. brněnská konference urbánních studií

Nadcházející ročník 8. brněnské konference urbánních studií s názvem Město: hranice představivostí proběhne 19.-20. května 2022. Bude se nevyhnutelně věnovat pandemickým souvislostem, ale zdaleka nejen jim. Podrobností a důležité termíny jsou na webu události.  

27. 5.

Konference Perspektivy veřejné správy

Zveme vás na II. ročník mezioborové konference Perspektivy veřejné správy, který se uskuteční 27. května 2022 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.  Účast na konferenci potvrdil doc. Petra Pitharta, mimo jiné bývalý předseda Senátu a republikové vlády ČR, který bude jedním z přednášejících.  Podrobnosti naleznete v událostí. Vzhledem k omezené kapacitě je třeba se zavčas přihlásit. 

31. 5.

Soutěž o Cenu IUS et SOCIETAS

Soutěž v psaní eseje, určena pro studenty českých, slovenských a dalších zahraničních vysokých škol. Cena udělena za původní, dosud nezveřejněnou a do jiné soutěže nepřihlášenou esej, obsahující nejzajímavější podněty, pohledy a otázky týkající se role práva a justice ve společnosti. Eseje musí být doručeny v elektronické verzi do 31. května 2022. Podrobnosti na stránkách události. 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.