Nadace Forum 2000 hledá spolupracovníky na pomoc s organizací 21. výroční konference Forum 2000

  • 8. – 10. října 2017
  • Praha

Nadace Forum 2000 hledá dobrovolníky a stážisty pro nadcházející výroční konferenci, která bude probíhat od 8. do 10. října 2017. Nabízíme smysluplnou práci v kolektivu mladých lidí, mnoho nových zkušeností ze zákulisí mezinárodní konference a možnost setkání se s významnými osobnostmi z celého světa. Požadujeme dobrou znalost anglického jazyka, ostatní jazyky jsou výhodou.

 

Aktuálně nabíráme do těchto pozic:

 

Asistent/asistentka delegáta - Úkolem asistentů je zpravidla vyzvedávat delegáta na letišti/nádraží po jeho příjezdu, a od této doby s ním během konference trávit většinu času.

 

Hostes/hosteska - Hostesové a hostesky asistují týmu nadace s organizací, pomáhají delegátům i dalším hostům přímo na místech konání konference. Tato pozice je finančně honorovaná.

 

Stážista/stážistka - Účastníci stáže získají praktické zkušeností ze zákulisí organizace mezinárodních projektů, možnost osobního rozvoje a navázání cenných kontaktů. Stáž je vhodná pro absolventy a studenty společenských a humanitních věd, kteří se zajímají o mezinárodní dění, demokracii, lidská práva a související témata.


Zájemci o pozici asistent/asistentka delegáta a hostes/hosteska získají více informací zde: http://www.forum2000.cz/dobrovolnici


Více informací o nabídce stáží naleznete zde: http://www.forum2000.cz/staze

 

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis v angličtině na tereza.zizkova@forum2000.cz

 

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.