Na Den fakulty se z auly stala tělocvična

V úterý 16. dubna 2024 ožila FSS MU tradiční oslavou svého vzniku, Dnem fakulty. Díky děkanskému volnu si mohli studující i zaměstnanci užít den plný aktivit a dobrého jídla.

22. 4. 2024

Po slavnostním zahájení Dne fakulty v aule, které letos zpestřilo duo Muzikantů na tripu, předal děkan fakulty Stanislav Balík ceny děkanaceny I. A. Bláhy

Poté se aula změnila v tělocvičnu (jíž bývala i mezi lety 1945–2003, kdy budovu využívali medici) a zájemci si zde mohli zahrát badminton. V atriu se konal turnaj dvojic ve stolním tenisu a před fakultou jsme rozpálili pec na pizzu a gril. Vše završil závod v běhu do schodů, kde letošní vítěz pokořil magickou hranici 20 sekund. Oblibě se těšily také komentované prohlídky fakulty nebo výhledy z výjimečně otevřené střechy.

Fotografie: Mariya Ostrenko a Martin Pavlík

Fotografie z Dne Fakulty 2024