Ceny Inocence Arnošta Bláhy

Fakulta sociálních studií udělila Ceny Inocence Arnošta Bláhy za nejlepší bakalářské práce.

14. 4. 2020

Držiteli ocenění Inocence Arnošta Bláhy se stalo jedenáct studentů. Stipendium I. A. Bláhy se uděluje každoročně za mimořádné bakalářské práce, které nominují vedoucí kateder za jednotlivé studijní programy.

V roce 2020 byli oceněni tito studenti a studentky za své bakalářské práce:

Bc. Jana Blahošová: Jak muži vnímají sexualizované fotografie žen na Instagramu (vedoucí práce: prof. David Šmahel, Ph.D., program: Mediální studia a žurnalistika)

Bc. Robin Burda: Propaganda of non-state armed actors in Syria: Twitter cyberwar? (vedoucí práce: Mgr. Josef Kraus, Ph.D., program: Bezpečnostní a strategická studia)

Bc. Zuzana Formánková: Janečkova volební metoda z pohledu teorie sociální volby: experimentální případová studie (vedoucí práce: Doc. Roman Chytilek, Ph.D., program: Politologie)

Bc. Karolína Garančovská: Prezidentstvo Emmanuela Macrona: Francúzsko ako spolutvorca európskej identity (vedoucí práce: Mgr. Monika Brusenbauch Meislová, Ph.D., program: Mezinárodní vztahy)

Bc. Oldřiška Hradcová: Sun, Sand and Sea: Svatba v ráji se svatební agenturou (vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Adéla Souralová, Ph.D., program: Sociální antropologie)

Bc. Kristýna Kroupová: Sociální konstrukce integrace osob s poruchami autistického spektra do společnosti sociálními pracovníky a psychology s důrazem na období adolescence (vedoucí práce: Mgr. Jiří Vander, DiS., program: Sociální práce)

Bc. Ludvík Mauer: Pojem divočina v českém a světovém kontextu (vedoucí práce: Mgr. et Mgr. Ľuboš Slovák, program: Environmentální studia)

Bc. et Bc. Alexandra Ocásková: Souvislost mezi křesťanskou sociální identitou a postoji k muslimům (vedoucí práce: Doc. Jan Šerek, Ph.D., program: Psychologie)

Bc. Lucia Polláková: Brexit a jeho vplyv na verejnú mienku o EÚ na Slovensku (vedoucí práce: Zuzana Ringlerová, Ph.D., program: Evropská studia)

Bc. Světlana Váňová: Hodnocení adaptačního procesu ve vybrané výrobní organizaci (vedoucí práce: PhDr. Markéta Horáková, Ph.D., program: Veřejná politika a lidské zdroje)

Mgr. Tomáš Zvoníček: Důvěra v očkování v České republice (vedoucí práce: prof. Martin Kreidl, Ph.D., program: Sociologie)

Všem oceněným studentům a studentkám gratulujeme!