Správa webu

Zveřejnění pozvánky v Kalendáři akcí FSS MU

V Kalendáři uveřejňujeme pozvánky na události organizované fakultními pracovišti a studentskými spolky. Informace k akcím můžete zasílat prostřednictvím tohoto formuláře.

Zveřejnění aktuality na fakultním webu

V rubrice Aktuality zveřejňujeme zprávy o úspěších a oceněních členů akademické obce, případně jiné významné informace z fakultního života. Pro publikování zprávy v sekci Aktuality vyplňte prosím připravený formulář.

Informace pro Tiskový odbor RMU

O významných událostech a dosažených výsledcích lze informovat také Tiskový odbor RMU, který na základě vlastní úvahy zajistí odpovídající medializaci (např. formou článku, tiskové zprávy či tisková konference). V takovém případě můžete kontaktovat přímo redaktorku Mgr. Martinu Fojtů.

Požadavky na změny údajů o osobách a pracovištích

Údaje o pracovištích a jejich zaměstnancích jsou automaticky přebírány z externích databází (Magion, Inet, ISEP). Žádosti o změnu těchto údajů zasílejte přímo do helpdesku v Inetu. Jako informovanou osobu uveďte ve zprávě vedoucího pracoviště.

Připomínky k fakultnímu webu

Připomínky k obsahu, grafice či technickému řešení webových stránek FSS MU posílejte na adresu webeditora
Provoz webu zajišťuje Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity.