Budovu FSS MU v Joštově ulici čeká rekonstrukce vodovodů a odpadů

Upozorňujeme všechny studující na Fakultě sociálních studií, že od 3. 7. do 3. 9. bude omezen vstup do budovy fakulty.

14. 6. 2023

V prvních týdnech bude v celém objektu zcela vypnut přívod vody, ve zbytku léta pak bude omezen. Proto bude budova pro studentky a studenty uzavřena.

Přístup do budovy pro studující by měl být obnoven 4. 9., sledujte fakultní profily na sociálních sítích a web FSS pro aktuální informace. Je možné, že výuka v první týdnu semestru se uskuteční na dálku v online prostředí.

Knihovna bude návštěvníkům taktéž celé léto uzavřena, a to již od 30. 6. V této době nebude možné knihy vrátit ani u výpůjčního pultu, ani do boxu Helmut. Proto raději knihy, které chcete vrátit, přineste nejlépe do 29. 6. na FSS. Pro podrobnější informace sledujte sociální sítě knihovny.

Předem děkujeme za trpělivost a přejeme příjemné léto!

Vaše FSS