Open Day na FSS MU

Naživo si prohlédnout prostory fakulty a přitom získat spoustu informací o nabízených studijních programech? Po letošním Open Day si tohle zájemci o studium na FSS MU mohou v klidu odškrtnout jako splněný úkol.

22. 9. 2022

Hned z první ruky, a to díky našim studentkám a studentům, byli návštěvníci Open Day seznámeni se všemi jedenácti bakalářskými studijními programy v češtině a třemi, které jsou vyučovány v angličtině. Často padaly otázky na uplatnění, vyučované předměty, ale i na studentský život nebo dostupnost bydlení v Brně. Každý program pojal reprezentaci toho svého různým způsobem. Někde si mohli zájemci prolistovat povinnou literaturu, jinde zase pozornost upoutaly sladké dobroty. U všech ale zjistili, jaké vůbec je studovat daný obor a co samotné studium obnáší.

Nechybělo ani studijní oddělení, které celý den poskytovalo praktické informace především o přijímacím řízení, na něž se uchazeči ptali nejvíce. Kromě toho byla po dobu trvání akce otevřena knihovna i bistro v suterénu fakulty, takže si budoucí studentky a studenti mohli užít fakultní atmosféru téměř se vším všudy.

A kdo letošní Open Day nestihl, může se těšit na viděnou příště, už 20. ledna 2023 na Dnu otevřených dveří!