Bakalářské a magisterské promoce - ZRUŠENO

  • 26. – 27. března 2020
    9:00 – 18:00
  • Aula Fakulty sociálních studií

Na základě opatření rektora v souvislosti s šířením tzv. koronaviru jsme bohužel nuceni oznámit zrušení březnových bakalářských a magisterských promocí. Tyto proběhnou společně v červenci 2020. O dalším průběhu Vás budeme informovat.

Slavnostní bakalářské promoce budou probíhat ve čtvrtek 26. března v aule. V pátek 27. března se ve stejné místnosti uskuteční promoce magisterských absolventů a absolventek.
Nácvik v rámci skupiny proběhne o půl hodiny dříve než je zahájení promoce v daném bloku v posluchárně P 31. V prostorách atria FSS bude v den promocí možno zakoupit květiny.
Našim absolventům a absolventkám připomínáme, že před promocí je nutné vrátit všechny vypůjčené knihy z knihovny na FSS.

A jedna praktická rada na závěr:
V okolí FSS je velmi omezená možnost parkování. Je však možné využít parkovací dům na rohu ulice Kounicovy a Moravského nám. nebo Parkovací garáže u Janáčkova divadla.

„Slíbíte… Především, že budete s neúnavnou pílí pěstovat a rozvíjet studium věcí lidských, v nichž jste byli vzděláni, ne pro chamtivý zisk nebo marnou slávu, nýbrž proto, aby se šířila pravda a aby její světlo, v němž spočívá blaho lidského rodu, zářilo stále jasněji; dále pak, že čest oné hodnosti, již vám udělím, zachováte bez poskvrny a bez úhony; a konečně, že tuto univerzitu a její Fakultu sociálních studií, na níž získáte titul doktora/magistra/bakaláře, trvale uchováte ve vděčné paměti a že jejich prospěch a zájmy budete vždy podle svých sil podporovat.“

Znění slavnostního promočního slibu

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.