Cenu rektora MU pro vynikající pedagogy v roce 2016

  • 17. června 2016
  • Masarykova univerzita

Cena bude nově vyhodnocována ve třech kategoriích: oblast přírodních věd a lékařství, oblast společenských a humanitních věd, oblast ekonomie a informatiky.

Vybráni tedy budou celkem 3 vynikající pedagogové napříč MU, kteří za svou excelentní pedagogickou činnost získají Malou bronzovou medaili MU, diplom a finanční odměnu. Pedagog může být nově nominován nejen studenty, ale také děkanem fakulty. Ten může nominovat pedagoga dle vlastního uvážení, dle výsledků studentského hlasování, příp. nominovat pedagoga, který získal písemnou podporu min. 15 akademických pracovníků příslušné součásti MU. V letošním roce mohou děkani takto nominovat pedagogy v období od 11. května do 17. června (nominační formulář je k dispozici ZDE).

Vyhodnocení výsledků soutěže provede stejně jako u ostatních cen rektora komise, v tomto případě složená ze zástupců fakult a studentů. Slavnostní předání cen z rukou pana rektora se pak uskuteční v rámci oslav zahájení akademického roku 2016/2017. Další informace k soutěži, vč. jejích podrobných pravidel a harmonogramu, naleznete na webových stránkách soutěže: http://akad.rect.muni.cz/cs/ceny-a-vyznamenani/cena-rektora/cena-rektora-mu-pro-vynikajici-pedagogy.

 

 

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.