Cena Studentské komory AS MU za studentský podíl na výuce

  • 31. května 2016
  • Masarykova univerzita

Cena Studentské komory AS MU za studentský podíl na výuce, která se letos uděluje poprvé, umožňuje ocenit studenty za jejich pedagogickou činnost a pomoc při výuce.

Za kvalitní pedagogickou činnost můžete ocenit osobu, která byla studentem v době, kdy jste se při výuce setkali. Ocenit můžete doktorandy, kteří Vás učili, nebo vedli Vaši závěrečnou práci, ale i jiné vyučující studenty.

Můžete ocenit i studenta, který není napsaný jako vyučující, pomocník, nebo cvičící u žádného předmětu, který jste absolvovali. V takovém případě ale musíte do komentáře k nominaci uvést, za jaký předmět chcete danou osobu nominovat. Informace bude následně ověřena u garanta předmětu.

Soutěž je vyhodnocována ve třech kategoriích: oblast přírodních věd a lékařství, oblast společenských a humanitních věd, oblast ekonomie a informatiky.

Více informací o soutěži naleznete v pravidlech soutěže. O soutěži můžete diskutovat v diskusním fóru, které budou moderovat zástupci organizačního týmu SK AS MU. Případné komentáře můžete zasílat také na e-mail: studentska-cena@mail.muni.cz.

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.