Kandidatura do Akademického senátu FSS MU 2023

  • 6. října 2023
    12:00

Funkční období stávajícího Akademického senátu FSS MU se blíží ke konci, proto jsou vyhlášené volby na obsazení šesti mandátů ve volební skupině akademických pracovníků/icpěti mandátů ve volební skupině studentů/ek.

Na základě rozhodnutí předsedy volební komise a se souhlasem předsedy AS FSS Pavla Horáka bude písemné oznámení kandidatury podáno elektronicky (e-mailem) na adresu volkom@fss.muni.cz. Nejzazším termínem pro podání kandidatury je pátek 6. října 2023, 12:00. Volební komise pověřila Pavla Horáka, aby bezodkladně potvrzoval přijetí došlé kandidatury. Pro posouzení včasného podání kandidatury je rozhodný čas odeslání kandidatury e-mailem. Písemné oznámení kandidatury v souladu s čl. 6 Volebního řádu AS FSS MU musí být odesláno z univerzitní/fakultní emailové adresy (@fss.muni.cz či @mail.muni.cz či @muni.cz) a musí obsahovat:


(a) označení volebního obvodu, v němž se volby konají;
(b) příjmení, jméno a univerzitní číslo osoby (UČO) kandidáta;
(c) datum podání návrhu.


K podávání návrhu kandidatury se používá tento formulář, který kandidát připojí k e-mailu oznamujícímu kandidaturu.

Oznámení kandidatury uloží kandidáti (nejpozději 6. října 2023, 12:00) rovněž do příslušné složky na Dokumentový server Informačního systému Masarykovy univerzity. Kandidáti mohou připojit svůj volební program, který bude rovněž dostupný prostřednictvím Informačního systému Masarykovy univerzity.

 

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.