Řekni to po svém

  • 1. dubna – 13. května 2016

Do kreativní výzvy „Řekni to po svém“ se mohou zapojit studenti vytvořením mediálního díla, určeného k propagaci soužití s lidmi s různým typem zdravotního postižení. Výsledky výzvy se budou vyhlašovat v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech – tvůrce nejkreativnějšího díla si odnese výhru v hodnotě 100 000 Kč, dále bude možné získat i několik menších cen poroty nebo drobný dárkový balíček.

Práce na přípravě příspěvku dává jedinečnou příležitost propojovat hledání informací a pochopení života s různým typem zdravotního postižení s tvůrčími schopnostmi a praktickými dovednostmi při vytváření samotného kreativního díla. Autoři nejúspěšnějších soutěžních příspěvků se stanou součástí týmu projektu chodicilide.cz a budou moci spolupracovat i na dalších aktivitách této sociální kampaně.

Výzva „Řekni to po svém“ je jednou z aktivit projektu chodicilide.cz, který od roku 2011 usiluje o změnu postoje veřejnosti k lidem se zdravotním postižením. Více informací naleznete na www.chodicilide.cz nebo www.facebook.com/chodicilide.cz.

Součástí této výzvy jsou také roadshow, které budou probíhat na vysokých školách po celé České Republice a kde budeme přibližovat studentům život lidí s postižením. 

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.