FSS má nový studijní program Soudobé dějiny i nové přijímací zkoušky

Studentky a studenti se mohou od listopadu letošního roku poprvé hlásit do nového bakalářského studijního programu.

20. 9. 2023

Fakulta pro akademický rok 2024/2025 otevírá na katedře politologie program Soudobé dějiny, který nabízí studujícím cestu k hledání odpovědí na otázky nedávné minulosti a k odhalování a pochopení konkrétních souvislostí ovlivňujících to, v jakém světě žijeme.

Ke změnám došlo také v přijímacím řízení do bakalářských studijních programů v českém jazyce. Ke změnám došlo také v přijímacím řízení do bakalářských studijních programů v českém jazyce. Uchazečky a uchazeči o většinu bakalářských studijních programů budou nově skládat přijímací zkoušku pouze formou testu Základů společenských věd od SCIO. Výjimkou je jednooborový plán psychologie (PSY01) a hlavní studijní plán psychologie (PSY02), kde je nutné absolvovat test ZSV i OSP od SCIO. Podrobnosti k přijímacímu řízení najdete zde. jednooborového plánu psychologie (PSY01) a hlavního studijního plánu psychologie (PSY02).TSP již nebudou na FSS vyžadovány.

Přihlášky do bakalářského studia přijímáme od začátku listopadu do konce února.

Co u nás můžete studovat?