Fakulta darovala počítače pro nízkopříjmové rodiny

Fakulta darovala prvníh 5 počítačů organizaci Ratolest Brno pro nízkopříjmové rodiny, které umožní domácí vzdělávání dětí. Další darované počítače budou následovat.

23. 4. 2020

Díky nápadu absolventů Katedry sociální politiky a sociální práce a Katedry politologie darovala Fakulta sociálních studií prvních pět stolních počítačů a příslušenství neziskové organizaci Ratolest Brno. Ty poputují do nízkopříjmových rodin a umožní dětem domácí vzdělávání, které v současné době není bez této techniky reálné. Další počítače budou darovány v brzké době.

Předání techniky za fakultu zajistila vedoucí Katedry politologie Mgr. et Mgr. Petra Mlejnková, Ph.D. Děkujeme!