Nahlédněte do světa podnikání a inovací

Zajímá vás podnikání, chcete se o něm dozvědět více a zároveň si jej prakticky vyzkoušet v univerzitním prostředí? Fakulta informatiky společně s JIC vám i letos nabízí předmět Inovace a podnikání!

28. 1. 2020

Zajímá vás podnikání, chcete se o něm dozvědět více a zároveň si jej prakticky vyzkoušet v univerzitním prostředí? Fakulta informatiky společně s JIC pro vám i letos nabízí předmět Inovace a podnikání! V jarním semestru vás čeká 6 bloků pod vedením zkušených lektorů z praxe a týmová práce na podnikatelském nápadu.

Co vám předmět dá?

• Poznáte lépe sami sebe a své silné stránky
  • Vyzkoušíte si první kroky v podnikání
  • Naučíte se z nápadu udělat reálné podnikání
  • Zažijete práci v týmu a startupovou atmosféru
  • Setkáte se s inspirativními podnikateli a jejich reálnými příběhy
  • Potkáte se s podobně smýšlejícími lidmi z celé univerzity
  • Odnesete si nové zkušenosti, metody a znalosti, které se vám budou v budoucnu hodit, nejen v podnikání

Úvodní blok bude již v pátek 21.2. na JIC (Purkyňova 127). Tak se registrujte již nyní na tomto odkazu!