Prodloužení rekonstrukce budovy FSS MU

První fáze rekonstrukce vodovodních a kanalizačních rozvodů v budově Fakulty sociálních studií MU skončí později, než se předpokládalo. Kvůli delším bouracím pracem, které odhalily některé nepředvídané nedostatky stavby, budou stavební a úklidové práce pokračovat také v druhé polovině září a v některých částech budovy i na začátku října.

11. 9. 2023

První týden podzimního semestru (18. 9 - 24. 9.) se uskuteční v online prostředí, detailní informace obdrží studentky a studenti mailem v ISu. Od pondělí 25. 9. bude budova již plně přístupná a začne standardní výuka. Studijní oddělení je přístupné již nyní dle aktuálních úředních hodin.

Promoce (20. a 21. 9.) a Open Day (23. 9.) se budou konat fyzicky v budově FSS MU dle původního plánu. Ústřední knihovna FSS MU bude pro návštěvníky (mimo prohlídky Open Day) přístupná od pondělí 25. 9. dle běžných otevíracích hodin.

Nejdelší omezení bude v suterénu budovy, kde jsou také opravy nejrozsáhlejší. Proto bude kavárna a bufet, Dět-ko a spolkovna přístupné až od října. Spodní části Atria Iva Možného se toto omezení nedotkne.