Rozhodnutí děkana - přístup studentů do knihovny a pro konzultace závěrečných prací, zkoušky, státní závěrečné zkoušky, služební cesty zaměstnanců

Důležité informace pro studující a zaměstnance a zaměstnankyně FSS MU na základě Rozhodnutí děkana Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity č. 2/2020

29. 4. 2020

Rozhodnutí děkana Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity č. 2/2020 ze dne 28. dubna 2020 upravuje přístup studentů a studentek do knihovny a pro konzultace závěrečných prací, zkoušky, státní závěrečné zkoušky a také služební cesty zaměstnanců a zaměstnankyň. Níže jsou uvedeny nejzásadnější informace. Celé rozhodnutí si můžete přečíst zde.

Přítomnost studentů a studentek v budově FSS MU je umožněna pouze za účelem individuální návštěvy související s tvorbou bakalářských a magisterských prací, které budou obhajovány na FSS MU v období květen – září 2020. Podmínkou pro možnou přítomnost studentů těchto kurzů je splnění následujících podmínek:

• s jejich přítomností na fakultě souhlasí a bude jí přítomen vedoucí jejich závěrečné práce, který údaje konzultujících studentů před každým jejich vstupem do budovy vyplní na tomto odkazu,
  • studenti musí být bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění,
  • studenti u vstupu do budovy provedou dezinfekci rukou,
  • studenti nemají v daném čase nařízeno karanténní opatření,
  • studenti poskytnou prostřednictvím Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU) elektronické čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění v období předchozích dvou týdnů,
  • v jedné místnosti nebude současně přítomno více než pět osob.

Provoz Knihovny FSS MU

• V prostoru vestibulu FSS MU je možno vždy v pondělí a ve čtvrtek od 13 do 15 hod. vypůjčit si předem objednané knihy. Podrobné informace najdete zde.
  • V prostoru vestibulu FSS MU je možno vždy v pondělí a ve čtvrtek od 13 do 15 hod. vrátit knihy do biblioboxu.

Zkoušky

• Zkoušky, kolokvia a zápočty všech předmětů na FSS MU budou do konce června 2020 probíhat výhradně distančním způsobem, bez přítomnosti studentů v budově FSS MU.

Státní závěrečné zkoušky

• Státní závěrečné zkoušky budou do konce června 2020 probíhat výhradně distančním způsobem, bez přítomnosti studentů v budově FSS MU.

Služební cesty

• Vysílání zaměstnanců a zaměstnankyň na zahraniční pracovní cesty není umožněno.
  • Vysílání zaměstnanců a zaměstnankyň na tuzemské pracovní cesty je možné pouze v nezbytných případech. Posouzení nezbytnosti je v kompetenci vedoucích jednotlivých pracovišť FSS.