Vítězové Ceny Arnošta Heinricha v roce 2020

Cenu Arnošta Heinricha vyhlašuje každoročně Katedra mediálních studií a žurnalistiky ve spolupráci se Syndikátem novinářů České republiky. Studenti v ní mohou být oceněni za nejlepší tvůrčí (produktové) bakalářské práce. Vyhlášení vítězů probíhá tradičně na Multimediálním dnu.

24. 11. 2020

Cenu Arnošta Heinricha za nejlepší produktové bakalářské práce, kterou uděluje každý rok při příležitosti Multimediálního dne pořádaného na FSS MU Syndikát Novinářů ČR ve spolupráci s Katedrou mediálních studií a žurnalistiky FSS MU, získali Tereza Hotová, Tomáš Hrivňák a Kristýna Matute.

Vítězům za Fakultu sociálních studií srdečně gratulujeme a přejeme mnoho studijních a novinářských úspěchů.