Vyzkoušejte si přednášky nanečisto

Přihlaste se do některé z našich Zimních škol a zjistěte víc o výuce na vysoké škole.

8. 1. 2024

Bezplatné online kurzy jsou určeny pro středoškoláky a středoškolačky, zejména druhé, třetí a čtvrté ročníky. V nabídce je hned několik témat: současná evropská politika, praxe v sociální práci či personální rozvoji a nerovnosti na trhu sociální práce.

Zimní školy jsou unikátní možností pro středoškolské studenty a studentky, jak si vyzkoušet přednášky našich vyučujících nanečisto. Vše je online a zdarma, stačí se registrovat a v daný podvečer se jen připojit k videohovoru.

Vyberte si z nabídky Zimních škol FSS MU a rovnou se na některou z nich přihlaste.

Zimní školy na FSS MU