Panelová beseda na téma TTIP přímo od odborníků z WTO

  • 5. dubna 2016
    15:05
  • Právnická fakulta MU

Právnická fakulta MU ve spolupráci s ELSA Brno si Vás dovoluje pozvat na lukrativní panelovou debatu na téma TTIP. Proběhne v úterý 5. 4. 2016 od 15:00 v učebně 034 PrF MU.

Transatlantické obchodní a investiční partnerství ovlivní život každého z nás. Přitom se na toto téma ve veřejných diskuzích stále mlčí. Rozhodli jsme se zprostředkovat Vám tuto jedinečnou možnost diskutovat s těmi nejpovolanějšími.

Naše pozvání přijali významní zahraniční hosté přímo ze Světové obchodní organizace WTO. Jedná se o Camille Fléchet a Svetlanu Chobanovu. Účast potvrdil i Edouard Gergondet z prestižní mezinárodní advokátní kanceláře Mayer Brown. Jejich životopisy a zkušenosti v oboru jsou opravdu jedinečné!

 Ekonomický pohled na věc přiblíží doc. Ing. Libor Žídek, Ph.D. z ESF. Celou debatou Vás provede Mgr. Zdeněk Nový, Ph.D., LL.M. Tato beseda probíhá jako součást jednoho z největších simulovaných soudních sporů na světě - ELSA Moot Court Competition on WTO law, jehož evropské regionální kolo letos organizuje právě ELSA Brno. Pokud byste měli zájem podívat se na finále tohoto moot courtu na Ústavním soudu a vidět odborníky z WTO v akci, neváhejte a napište na email chod@elsa.cz

Událost naleznete i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/190046084711921/ 

Načítám mapu…

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.