Den otevřených dveří přilákal i rodiče

Den otevřených dveří přivítal v pátek 19. ledna stovky uchazeček a uchazečů o studium na FSS MU. Zájemci si mohli prohlédnout prostory fakulty a získat informace o bakalářských studijních programech vyučovaných v češtině i v angličtině.

29. 1. 2024

Přednášky, informační stánky v atriu a další doprovodné akce sklidily úspěch jak u středoškoláků a středoškolaček, tak u jejich rodičů, pro které jsme letos již podruhé připravili speciální program. Zástupkyně studijního oddělení trpělivě odpovídaly na všechny otázky, převážně o novém přijímacím řízení na FSS. Nově jsme se také zaměřili na návštěvníky ze Slovenska, kteří se u infostánku v atriu dozvěděli nejen o studiu u nás, ale také o studentském životě v Brně. Přihlášky k bc. studiu v českém jazyce přijímáme do 29. února. Všem, kteří se na letošním Dni otevřených dveří podíleli, mnohokrát děkujeme!

Fotograf: Matěj Janoušek