Jak se přihlásit

Přihláška ke studiu

 • 1. ledna - 30. dubna / 1. srpna - 30. listopadu

  Podejte přihlášku

  Přihlášku do navazujícího magisterského studia lze podávat dvakrát ročně, a to v termínech od 1. srpna do 30. listopadu (s nástupem do studia od jarního semestru) a od 1. ledna do 30. dubna (s nástupem do studia od podzimního semestru).

  Přihláška se podává elektronicky na této adrese.

  Poplatek za podání přihlášky je 750 Kč a musí být uhrazen nejpozději poslední den pro podání přihlášky. Individuální bankovní spojení najdete v přihlášce.

  Přihláška ke studiu

 • květen, červen / leden

  Čekejte na pozvánku u vybraných studijních programů

  Zkontrolujte si v e-přihlášce, zda je kompletní – zaplacená a potvrzená. V průběhu ledna / května, června Vám u vybraných studijních programů doručíme do e-přihlášky pozvánku k přijímacímu řízení.

 • leden, únor / červen

  Dostavte se ke zkoušce

  Přijímací zkouška do navazujícího magisterského studia může mít různé podoby. Podrobnosti najdete u každého z nabízených programů.

 • Přečtěte si výsledek

  Katedra vyhodnotí Váš výkon a navrhne přijetí nebo nepřijetí. Výsledky a rozhodnutí o přijetí či nepřijetí ke studiu budou zveřejněny ve Vaší e-přihlášce

 • Zapište se ke studiu

  Zápis do studia (termín bude upřesněn) probíhá pouze online v e-přihlášce. Teprve při zápisu se stáváte studentem nebo studentkou Fakulty sociálních studií MU. 

Chcete se zeptat? Podejte si přihlášku Podívejte se na materiály

Přijďte k nám

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.