Na FSS se zahájily přípravy pro získání ocenění HR Award

Co je to HR Award?

HR Award je prestižní ocenění, které uděluje Evropská komise výzkumným institucím, které se zaměřují na kvalitu řízení lidských zdrojů ve vědě a výzkumu HRS4R. Chceme provázat a implementovat pracovní podmínky a profesní rozvoj pracovníků s principy Evropské charty pro výzkumné pracovníky a kodexem chování při výběru vědeckých pracovníků.

Co HR Award přinese fakultě?

V první řadě se chceme zaměřit na zvýšení kvality v péči o lidské zdroje na fakultě, dále budeme propojeni s celoevropskou sítí výzkumných organizací, chceme zaručit transparentní nábor a výběr pracovníků a také budeme mít výhodnější pozici při získávání finančních dotací na podporu výzkumu z domácích i zahraničních grantů. Získané ocenění přispěje FSS k mezinárodní atraktivitě a viditelnosti a také nabídne vybrané podmínky  pro sladění práce a soukromého života pracovníků.

Jak to všechno bude?

• 12/2019 se přihlásíme k principům Charty a Kodexu